Зовнішнє освітлення міста чи сільської місцевості - є важливою та невід'ємною складовою інженерно-транспортної інфраструктури. Правильно спроектоване освітлення площ і вулиць - це комфорт і безпека людей в темний час доби.

Місто Ватутіне та село Юрківка тісно межують між собою, і віднедавна є територіальною громадою, мешканці якої користуються як проїжджими частинами так і пішохідним сполученням.

Проблемою для мешканців є пішохідний міст через річку Шполку, на якому відсутнє освітлення у вечірній час. Тож сьогодні, 16 грудня, міський голова Олександр Заборовець, спільно з начальником виробничого управління житлово-комунального господарства Олександром Костіковим провели його обстеження на предмет можливості встановлення ліхтарів вуличного освітлення.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики