Сьогодні міський голова Олександр Заборовець виконав приємну  місію – представив колективу комунального некомерційного підприємства «Ватутінська міська лікарня Ватутінської міської ради Черкаської області» нового керівника.

Ним стала відома колективу та громаді людина – Віктор Павлович Табачишин, лікар травматолог, який вже багато років всі свої знання віддає пацієнтам, що потребують допомоги висококласного спеціаліста.

Міський голова привітав Віктора Павловича з призначенням, побажав йому успіху, натхнення, терпіння та наполегливості у відповідальній справі – розвитку медичного закладу.

Олександр Анатолійович також висловив сподівання, що призначення керівника додасть нові сили колективу, надихне на нові здобутки та відкриє закладу нові перспективи, задля того, щоб медична установа й надалі працювала та покращувала надання спеціалізованої допомоги населенню.

Міський голова  закликав всіх медиків до співпраці та об’єднання зусиль – адже  від цього залежить подальша доля лікарні і здоров’я жителів громади.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики