Цей день – нагадування людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими фізичними можливостями. Звичайно цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.

Працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  управління праці та соціального захисту населення Ватутінської міської ради не стоять осторонь чужої біди. Ними було сформовано продуктові набори, які сьогодні вручили особам з інвалідністю, на долю яких випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

У цей день всі працівники управління праці та соціального захисту населення  Ватутінської міської ради та територіального центру бажають всім сил і здоров’я, добробуту і успіху.

Інформація  управління праці та соціального захисту населення