Сьогодні міський голова Олександр Заборовець вручив учаснику антитерористичної операції, стрілку добровольчого батальйону «ДОНБАС»  Віталію Штепі вищий орден Всеукраїнського об`єднання громадян «Країна» «За мужність і відвагу», яким він нагороджений за мужність і відвагу, самовідданість та зразкове виконання службового обов’язку, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності  України в зоні ООС на Сході України та з нагоди визволення міста Лисичанська від незаконних банд формувань.

Вручаючи нагороду, міський голова подякував Віталію Петровичу від себе особисто та від усієї громади за високе почуття патріотизму, за велику любов до України, за хоробрість, проявлену у боротьбі з ворогом під час захисту рідної землі.

Він побажав нагороджуваному та його родині здоров’я і достатку, щастя і радості, миру і злагоди, а також щоб більше ніколи не довелось зі зброєю в руках боронити свою країну.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики