Минулого тижня координатор проекту U-LEAD з Європою Людмила Страшна провела тренінг з працівниками структурних підрозділів Ватутінської міської ради та виконавчого комітету на тему «Як працювати з інформуванням та залученням населення до створення та роботи ЦНАП?».

Вона також ознайомилась зі станом виконання робіт з реконструкції міського Центру надання адміністративних послуг та їх відповідності встановленим вимогам і проекту.

Нагадаємо, у нашій області Програма «U-LEAD з Європою» діє з 2017 року, Вона надає допомогу громадам в облаштуванні ЦНАПів (меблі, техніка, програмне забезпечення) та проводить навчання і консультації для адміністраторів. Вже багато Центрів отримали допомогу, яка забезпечує комфортне перебування відвідувачів та належне технічне забезпечення діяльності працівників ЦНАПу.  На черзі і ЦНАП нашої громади.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики