На виконання  Протоколу №41 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 6 листопада, на сьогоднішньому засіданні міської комісії ТЕБ та НС до нині існуючих карантинних обмежень, введених у зв’язку із запровадженням «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в м.Ватутіне та с.Скаливатка, прийнято рішення щодо заборони приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо).

Таким чином додатково до протиепідемічних обмежень, передбачених для “зеленого”, “жовтого” та “помаранчевого” рівнів епідемічної небезпеки, на території міста Ватутіне та села Скаливатка забороняється:

- проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів;

- діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім готелів;

- відвідування закладів освіти здобувачами освіти;

- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сферах культури;

- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо);

- приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах;

- приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;

- відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам,  що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

Ці міри приймаються задля добробуту наших громадян, щоб мінімізувати розповсюдження небезпечної хвороби, яка в останній час набирає сили ураганними темпами.

Просимо з розумінням поставитись до встановлених карантинних обмежень і пам’ятати, що від кожного з нас залежить успішність протидії коронавірусу.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики