Сьогодні виповнюється 76 років, як  під час Другої світової війни за межі сучасної території України було вигнано окупантів нацистської Німеччини та її союзників. Завершився найкривавіший етап  війни, що забрала життя мільйони українців, спустошила міста і села, скалічила долі  сотням тисяч. Це день, коли ми радіємо перемозі над нацизмом, день нашої гордості за мужність, героїзм і відвагу наших предків. Це також і день пам’яті про тих, хто поліг у кривавих боях, визволяючи рідну землю від ворога.

З цієї нагоди секретар міської ради Сергій Бабюк, перший заступник міського голови Юрій Кубявка та заступник міського голови Таїсія Дудник  вшанували пам'ять загиблих в роки Другої світової війни під час визволення нашого краю, поклавши квіти до братських могил в селі Скаливатка та на Монументі Слави в місті Ватутіне, а також до пам’ятних знаків, пов’язаних з подіями Другої світової.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики

Фото головного редактора міської газети «Місто робітниче» Анастасії Яніної