У вересні - жовтні, в залежності від погодних умов, у Черкаській області розпочнеться  осіння компанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу повітряним методом.

Розповсюджування принад, які містять високо імунну безпечну вакцину проти сказу, буде здійснюватися над лісовими та сільськогосподарськими угіддями, поза територій  населених та водойм. Принада безпечна для людей і тварин, має вигляд брикетів  розміром із сірникову коробку з різким запахом м’ясо-кісткового борошна. Усередині приманки знаходиться  капсула з вакциною проти сказу.

Прохання до жителів та гостей області:

- при виявленні принад не брати їх руками і не переносити з місця на місце чи забирати додому,

- застерегти своїх дітей, що у разі виявлення принад з вакциною гратись ними заборонено,

- не розламуйте та не розбивайте виявлені принади з вакциною.

Інформація Звенигородського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області