3 вересня 2020 року комунальною установою «Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Черкаської обласної ради в режимі «онлайн» був проведений ІІІ регіональний тур обласного огляду-конкурсу аматорських театральних колективів Звенигородської зони, з метою популяризації та сприяння розвитку театрального мистецтва, активізації творчої діяльності театральних колективів і театрів малих форм.

Участь в огляді – конкурсі взяли 14 колективів Звенигородської зони, а саме: Смілянського, Звенигородського, Городищенського, Шполянського, Корсунь-Шевченківського районів та міста Ватутіне. Наше місто представляв зразковий дитячий аматорський колектив «На біс!» (художній керівник Юлія Красільник), який виборов І місце у номінації «зразкові аматорські колективи».

Вітаємо юних артистів та керівника колективу з черговою перемогою, щиро радіємо їх успіху та бажаємо натхнення, креативних ідей, блискучих прем'єр, невичерпного джерела енергії та нових творчих здобутків!

Інформація відділу культури і туризму