На території Тальнівського району продовжують роботи з капітального дорожнього ремонту у межах  програми Президента України Володимира Зеленського #Великебудівництво,

По завершенню підготовчих робіт, 31 серпня розпочали укладку асфальтного покриття на автодорозі О-241403 Тальне-Лісове-Чижівка, зокрема на ділянці в адмінмежах Веселокутської сільської ради до Шаулиської сільської ради, протяжністю 2 км. Станом на 1 вересня укладено асфальтне покриття на 918 метрах.

Темпи та якість виконання робіт проінспектував начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації  Віталій Захарчук спільно із сільським головою с. Веселий Кут Павлом Козаченком.

Замовник робіт Департамент будівництва Черкаської облдержадміністрації. Виконавець – підрядна організація ТОВ “Євробуд Індустрія”.

Категорія: #Великебудівництво

Джерело: сайт Черкаської ОДА