Друга світова війна принесла народам багато горя, сліз, розруху. Вона тривала довгих шість років і визнана наймасштабнішою у ХХ столітті. Ця війна пронеслась смертоносним смерчем по Україні, яка постраждала найбільше.

В роки Другої Світової війни тривали кровопролитні бої й на Звенигородщині. Тому тут є багато військових поховань та пам’ятних споруд, пов’язаних з подіями середини минулого століття. На території нашої громади є дві братські могили, в яких покояться 67 бійців, що загинули в боях з фашистами у лютому 1944 року.

З нагоди 75-ї річниці від дня завершення Другої світової війни перший заступник міського голови Юрій Кубявка, секретар міської ради Сергій Бабюк, заступник міського голови Таїсія Дудник та керуючий справами виконкому Таїсія Стеценко  поклали квіти до братських могил на Монументі Слави в місті Ватутіне та в селі Скаливатка. У Скаливатці до делегації приєдналась директор сільського Будинку культури, депутат міської ради Ніна Гаркавенко.

Учасники церемонії вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики