Шлях боротьби за волю і свободу українського народу  рясно окроплений кров’ю патріотів, які віддали своє життя, виборюючи та захищаючи незалежність, 29-річчя якої ми відзначаємо нині.

Ми в неоплатному боргу перед нашими Героями, що відійшли у вічність під час бойових дій, і стали Янголами-охоронцями землі рідної, перед пам’яттю тих, хто все своє життя присвятив виборюванню для свого народу  волі.

Секретар міської ради Сергій Бабюк, заступник міського голови Таїсія Дудник та керуючий справами виконкому Таїсія Стеценко поклали квіти до пам’ятника натхненнику   визвольної боротьби українського народу Тараса  Григоровича Шевченка, пам’ятника «Пам’яті Героям Небесної Сортні та Пам’яті Учасників АТО», а також могил наших Героїв, чиє життя забрала війна з російським агресором в Донецькій та Луганській областях, -  Євгена Іванченка та Богдана Мороза.

Слава нашим Героям і вічна пам'ять.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики

Фото головного редактора міської газети «Місто робітниче» Анастасії Яніної