UAEU2.JPG

Рівень цивілізованості суспільства можна визначати за тим, як люди поводяться з побутовими відходами. Проходячи біля сміттєвих майданчиків міста можна побачити, що у нас картина вимальовується не дуже райдужна: викидані пакети поза контейнери (при тому, що контейнери напівпусті), величезні купи гілля, рослинні рештки, інші види відходів навколо майданчиків…

Виконавчий комітет Ватутінської міської ради вкотре нагадує, що розміщення сміття поряд з контейнерами є порушенням норм чинного законодавства, передбачена відповідальність відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді штрафу.
Відповідно до пункту 3 частини першої статті 16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» на об’єктах благоустрою забороняється вивозити і звалювати в не відведених для цього місцях відходи, траву, гілки, деревину, листя, сніг.
В черговий раз просимо розміщувати відходи у контейнери, а мешканцям приватного сектору, де запроваджено подвірний збір відходів відповідно до графіку, не утворювати стихійні сміттєзвалища поряд з контейнерними майданчиками, а збирати відходи у мішки або ящики, які розміщувати поряд з власними домогосподарствами. Нагадуємо, що контейнери для збору твердих побутових відходів розміщені біля багатоквартирних будинків відповідно до схеми санітарного очищення м.Ватутіне та призначені для збору сміття виключно мешканцями цих будинків.
Пам’ятайте, дотримання норм чинного законодавства у сфері благоустрою є обов’язком кожного з нас! Зробимо наше місто чистим!


Виконавчий комітет Ватутінської міської ради