Днями перший заступник очільника області Дмитро Ляшов з робочим візитом відвідав Чигиринський район. Тут він ознайомився з ходом робіт на об’єктах, які увійшли до переліку програми Президента України #Великебудівництво.

Зокрема, він проінспектував хід робіт в дошкільному спеціалізованому закладі загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів №2. Тут розпочали підготовчі роботи з ремонту даху, заміни вікон та утеплення фасаду будівлі.

Також здійснили виїзд на ділянку дороги О241801 /Р – 10 Підїзд до с.Суботів/ – Чернече – Кудашеве – кордон Кіровоградської області, де наразі ідуть ремонтні роботи. Дмитро Олександрович наголосив на якості проведення робіт та дотриманні усіх термінів виконання відповідно до укладених договорів.

Оновлення Чигиринщини у рамках програми #Великебудівництво триває.