В приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи з 10 по 12 грудня відбулися змагання «Веселі старти» з нагоди Дня народження генерала армії М.Ф.Ватутіна. Спортивні змагання проходили під загальним керівництвом сектору у справах сім‘ї, дітей, молоді та спорту. Безпосередньою організацією змагань займалися тренерсько-викладацький колектив дитячо-юнацької спортивної школи та вчителі фізичної культури. Традиційні спортивні змаганнях проводилися серед молодших школярів других, третіх та четвертих класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

«Веселі старти» стали одними з найулюбленіших змагань. Свою вправність, наполегливість та спритність молодші школярі демонстрували у різноманітних естафетах. Дітвора відчайдушно змагалася за перемогу в кожному із запропонованих конкурсів. Під час змагань діти показали, як уміють достойно долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємовиручку.

Тож у підсумку найспритнішими серед учнів 2-х класів виявилися:

- І місце – команда спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1,

- ІІ місце розділили команди загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №2 ім.М.Ф.Ватутіна та №6.

- ІІІ місце посіла команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5.

За результатами цікавої та напруженої боротьби учнів 3-х класів:

- І місце виборола команда спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1,

- ІІ місце – зайняла команда загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів №6;

- ІІІ місце – посіла команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

Серед учнів 4-х класів переможцями стали:

- І місце – команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6,

- ІІ місце - команда загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів №2;

- ІІІ місце - команда спеціалізованої школи І –ІІІ ступенів №1.

Переможці та учасники змагань «Веселі старти» були нагороджені дипломами  та цінними подарунками від виконавчого комітету Ватутінської міської ради.

Інформація сектору у справах сім‘ї, дітей, молоді та спорту