Напередодні Новорічних та Різдвяних свят, дітки надсилають листи до Святого Миколая.      У своїх листах вони розповідають про себе, свої мрії та найзаповітніші бажання. Серед намріяних подарунків – здоров’я близьких, гарний настрій, іграшки, конструктори, ляльки, одяг, книжки, велосипеди, інше спортивне знаряддя, фарби, фломастери, цукерки, тощо.

З 1 по 18 грудня 2019 року за підтримки Ватутінської міської ради оголошена доброчинна акція «Святий Миколай єднає» для дітей м.Ватутіне, які разом з усією країною, чекають на прихід святого Миколая. У зв’язку з цим, працівники Ватутінського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відкривають канцелярію Святого Миколая та починають залучати друзів та партнерів до збору  подарунків для діток, які перебувають на обліку сімей, що опинились в складних життєвих обставинах.

Немає в світі малюка, котрий в очікуванні на довгожданий вечір не мріяв би про щось особливе.  Хіба можливо описати ту трепетну радість, коли дитина розгортає гарно запакований подарунок? Чи заглядали Ви у ту мить в дитячі очі? І ми з вами маємо чудову можливість допомогти святому Миколаю створити справжнє свято для дітей.

Якщо Ви готові і бажаєте взяти на себе приємну і відповідальну місію помічника Св.Миколая, то Вашими внесками у проведення акції можуть бути:

• Благодійні кошти
  • Цукерки (святкові подарункові набори або на вагу)
  • Фрукти та печиво
  • Дитячий одяг та білизна, іграшки та книжки (нові)
  • Диски/відео з мультфільмами та фільмами для дітей
  • Засоби гігієни (в тому числі памперси)
  • Вітаміни, ліки, продуктові набори
  • приладдя для дитячої творчості (фарби, фломастери, олівці та інше)
  • молитва за дітей та не бути байдужими до їх проблем

Канцелярія Святого Миколая знаходиться в приміщені Ватутінського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: вул.Сонячна,4,(територія ДНЗ №6), тел.для довідок 6-22-48.

Контактні особи: Алла 097 398 40 98, Тетяна 096 144 39 09

Чекаємо на помічників! Друзі, долучайтеся, бо добро починається з кожного з нас!