І знову про наболіле. Пройшло не так багато часу від того, як ми повідомляли про зламану лавочку по вулиці Захисників України і ось знову виявлено пошкодження об’єктів благоустрою. Цього разу «об’єктами» вандалізму стали: лавка для відпочинку по вулиці Захисників України та огородження біля кафе «Бісквіт» на центральній площі міста. Оцінити наслідки безкультур’я і вандалізму можна на фото, які додаються до публікації.

Такі випадки є свідченням того, що ще не всі навчилися оберігати загальноміські об’єкти благоустрою, а дехто вирішив продемонструвати свою силу та міць, не подумавши про наслідки. Невже цій особі, яка скоїла дане діяння, більше немає як самоутверджуватись? Прикро, що енергія спрямовується не на позитивні справи.

У разі, якщо ви стали свідком правопорушення, спрямованого на знищення або псування міського майна, інших об’єктів благоустрою не будьте байдужими - невідкладно зверніться до органів поліції за цілодобовим номером телефонної лінії «102».

Ще раз наголошуємо: слід берегти, цінити та не знищувати майно, яке належить громаді.

Інформація головного спеціаліста, інспектора з благоустрою