Стали відомі результати Всеукраїнської виставки-конкурсу учнівської молоді "Наш пошук і творчість, тобі – Україно!»,  підсумки якої відбулися  у червні 2019 року у м. Києві. І вони для нас дуже приємні.

Конкурсантами із 24 областей України  та м. Києва на конкурс  було подано 457 робіт науково – технічного напрямку. Серед них і дві роботи вихованців Ватутінської міської станції юних техніків, які Комунальний заклад «Обласний  Центр науково - технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» відібрав на Всеукраїнську виставку – конкурс. Це роботи Мензюка Владислава (гурток судномоделювання, керівник Сергій Мензюк) та Кукушкіна Миколи (гурток авіамоделювання, керівник Ігор Шехурдін), які на обласному рівні були кращими у своїх номінаціях.

Робота Кукушкіна Миколи  «Літак – ретро Ве 56» зайняла ІІІ місце.

Пишаємося нашим талановитим вихованцем! Так тримати!

Інформація Ватутінської міської  станції юних техніків