Начальник Ватутінського відділу обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Олена Кодола  в серпні 2019 року провела зустріч із фахівцями Ватутінської міської філії Черкаського обласного центру зайнятості. Пані Олена презентувала оновлений веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

- Завдяки новим функціональним можливостям значно розширено дистанційний доступ громадян до послуг, що надаються Фондом та забезпечені максимально комфортні умови для отримання послуг. Зокрема, користувачі веб-ресурсу мають змогу:

• отримати відомості з реєстру застрахованих осіб, в т.ч. про свій страховий стаж;
  • записатися на прийом до органів ПФУ;
  • подати заяву на призначення пенсії в «один дотик» та ін.

Пані Олена звернула увагу на послуги безкоштовного СМС-інформування та створення особистого кабінету з метою отримання інформації щодо сплати страхових внесків роботодавцем та страхового  стажу  особи.

Інформація Ватутінської міської філії Черкаського обласного центру зайнятості