Сьогодні в місті розпочались заходи з нагоди Дня Державного Прапора, Дня Незалежності України та Дня шахтаря. Традиційно перед початком святкувань представники влади вшанували людей, життя яких, навіки закарбоване в історію міста.

На кладовищах міста та села Юрківки відвідали могили загиблих під час виконання своїх професійних обов’язків шахтарів, учасників АТО, які загинули під час виконання священного обов’язку із захисту територіальної цілісності держави та тих, кого догнала війна вже після повернення із зони бойових дій на сході.

Поклали квіти до могил учасників АТО Євгена Іванченка, Богдана Мороза, Ольги Зеленюк-Юріної, Віталія Вдовиченка, Олега Меретукова, Юрія Шпильового. Шахтарів, які загинули під час найбільшої трагедії на шахті «Юрківська-Західна» 15 лютого 1977 року: Михайла Бондаря, Олександра Гриценка, Миколи Даценка, Анатолія Завалія, Івана Кононенка, Івана Ліпінського, Віктора Мізіна, Анатолія Мукосія, Анатолія Носаченка, Олександра Притули, Віктора Скрипника, Віталія Чорновола, а також інших, для яких шахта стала місцем, де обірвалось їх земне життя. З моменту першої аварії на шахті «Козацька» у 13.12.1973 році по 25.12.1992 року на шахтах міста загинуло 23 гірників, серед них наймолодший Олександр Петрович Олійник, який трагічно загинув на шахті «Багачівська» на другий день після свого 24-х річчя – 14 вересня 1988 року.

Хай земля їх буде пухом, а царство небесне осяяне нашою вічною пам’яттю.

Керівники міста поклали квіти також до пам’ятника Героям Небесної Сотні та Героям АТО.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики

використані фото головного редактора газети "Місто робітниче" О.Дзюби