Сьогодні знову в пам’яті зринає день, коли все місто розірвала страшна новина – в зоні проведення антитерористичної операції від ворожої кулі снайпера загинув наш земляк Євген Іванченко. Це була перша трагічна звістка, яка підійшла так близько до нас, адже Женю та його близьких знали багато містян. Тому в скорботі перебувала вся громада.

Сьогодні минає рівно чотири роки, як перестало битись серце нашого Героя, вірного сина народу України, турботливого батька і люблячого сина.

Щоб віддати данину пам’яті  Євгену до місця його останнього спочинку сьогодні прийшли міський голова Олександр Лисюк, його перший заступник Юрій Кубявка та секретар міської ради Сергій Бабюк.

Вони поклали квіти до могили Героя та вшанували його світлу пам'ять хвилиною мовчання.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики

Фото Анастасії Яніної (міська газета "Місто робітниче")