Останні роки ми були свідками великих поривів на мережі, якою проходять стічні води нашого міста та Звенигородки до очисних споруд. Це стало болючою проблемою як для міста так і для міського керівництва, адже ремонт передбачав значні фінансові ресурси, яких у місцевому бюджеті не було. Вартість проекту «Реконструкція  напірного каналізаційного колектора від головної  насосної станції до очисних споруд  (аварійна ділянка)» склала 3 млн.956 тис 776 грн.

За допомогою у вирішенні проблеми звернулись до нашого депутата Ничипоренка Валентина Миколайовича. За його сприяння з державного бюджету на реалізацію проекту було залучено кошти в сумі 3 830 531 грн. Кошти надходили частками, а нещодавно ми отримали  1 млн.грн., яких не вистачало для завершення робіт.

Практичні роботи розпочались  осінню  минулого року, а зараз вийшли на фінішну пряму.

Станом на 25 липня  прокладено 647 м/п каналізаційних поліетиленових труб діаметром 315 мм.

До кінця серпня планується прокласти ще 210 м/п труб, змонтувати засувки в двох камерах переключення та виконати переврізку колектора. Цим роботи по реконструкції аварійної ділянки головного колектора завершаться.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики