У період з травня по червень 2019 року на базі Комунального закладу "Черкаський обласний центр науково - технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради" відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!". З відправлених нами 35 робіт  - 11 зайняли призові місця, а саме:

І місце – 3 роботи (керівники  гуртків: Людмила Гончаренко – одна робота, Ольга Горова – дві роботи);

ІІ місце – 5 робіт  (керівники гуртків: Людмила Гончаренко -  дві роботи, Ольга Горова   – дві роботи, Володимир Ткаченко – одна робота);

ІІІ місце – 3 роботи (керівники гуртків Людмила Гончаренко – одна робота, Ольга Горова – дві роботи).

Дві  роботи  наших  вихованців  відправлені на  Всеукраїнський конкурс  у  м. Київ.

Колектив Ватутінської міської СЮТ висловлює щиру подяку приватним підприємцям Василю Когуту, Ользі Кухаренко та Людмилі Лагоді, за  допомогу матеріалами  для успішної  підготовки  робіт  вихованців  до   конкурсу.

У 2018 – 2019  навчальному році наші вихованці взяли участь у 12 виставках – конкурсах і змаганнях (з  25 – ти можливих)  та  отримали   70  нагород різного рівня: 64 – обласного: І місце - 21; ІІ місце - 19; ІІІ місце - 23; Лауреат - 1. (7 робіт переможців обласних виставок – конкурсів від СЮТ відправлено  у  м. Київ на Всеукраїнські виставки – конкурси)  та  6 – міського.  Одинадцять  викладачів отримали  нагороди різного рівня.

Адміністрація  станції юних техніків