Щороку з нагоди Дня міста в нашому місті проводяться спортивно-масові заходи.

Вранці на малому футбольному полі із штучним покриттям змагалися футбольні команди міської дитячо-юнацької спортивної школи. З рахунком 5:2, перемогу здобула команда «Ретро», а команда «Чорні карати» посіла почесне друге місце.

О 12.00 годині на великому футбольному полі відбувся Чемпіонат області з футболу серед команд 2004-2005 років народження дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста Ватутіне та міста Катеринопіль. З рахунком 2: 0 перемогла команда міста Ватутіне.

Вже традиційними стали змагання з тенісного спорту. На тенісному корті в цей день змагалися команди чоловіків та жінок. Так серед чоловіків стали переможцями: І місце – Бобриньов Віктор; ІІ місце – Гольцев Максим; ІІІ місце – Якименко Іван. А серед жінок перемогу здобули: І місце – Павлова Наталія, ІІ місце – Марченко Дар`я, ІІІ місце – Радова Єлизавета.

На завершення на міському стадіоні «Шахтар» відбувся футбольний матч між командами «ВКВ - Ватутіне» - «Старт - Єрки» У запеклій боротьбі, з рахунком 4:1, перемогла команда м. Ватутіне.

Всі переможці змагань нагороджені грамотами та солодкими призами від виконавчого комітету Ватутінської міської ради.

Інформація сектору у справах сім`ї, дітей, молоді та спорту