20 травня у Ватутінській дитячій школі мистецтв відбулась ще одна цікава та приємна подія. Цього дня школа гостинно зустрічала дорогих гостей – колишніх учнів – бандуристів викладача  Людмили Кінчар, нині студентів народного відділу Черкаського музичного училища імені С.С.Гулака – Артемовського Дацько Анастасію (І курс), Щелканову Евеліну (ІІІ курс) -   клас викладача  заслуженого працівника України Зайченко Валентини Олексіївни та Піщану Богдану (І курс) – клас викладача Бридько Любові Федорівни.

Викладачі та гості заходу відзначили професійний зріст наших учениць за такий короткий термін часу завдяки професійній роботі викладачів з фаху.  Концертна програма носила різноплановий характер, була  складною для виконання та цікавою для слухачів. В окремих художніх творах нашим юним артистам з задоволенням акомпанувала викладач класу фортепіано Лариса Лупашко.

На заході була присутня ветеран школи Ткаченко Галина Іванівна – перша вчителька Валентини Зайченко та Людмила Кінчар, яка ж, звісно, раділа плодам своєї праці. Ми надіємось, що такі концерти – зустрічі будуть традиційними, адже створюючи прекрасне, людина збагачує свою душу, робить добрішим світ.

Інформація відділу культури і туризму