17 травня в міському Палаці культури учасники старшої групи представили нову виставу «На першій гулі» за мотивами п’єси Степана Васильченка. В такому жанрі виступ для театру - експериментальний. Діти чудово зіграли свої ролі та виконали акторські завдання.

Виконавці головних ролей дуже старалися, повністю перевтілилися й прожили на сцені життя своїх героїв. По закінченню вистави глядачі щедро обдарували молодих акторів оплесками.

Підготовка до вистави тривала довгий час, та не менш відповідальною була підготовка декорацій. Щиро дякуємо Михайлу Крижанівському та Миколі Траченку за прекрасну роботу, а також Даші Мудрагель та Анастасії Попович, які майстерно розмалювали українську хату.

Всі актори театру (старша група) були нагородженні медалями за сумлінну роботу в театрі та з нагоди закінчення навчання.

Бажаємо усім випускникам зразкового дитячого театрального колективу «На біс!» 2019 року продовжувати й надалі розвивати свої таланти та вміння.

Інформація відділу культури і туризму