Аматорський танцювальний колектив «Life in dance» міського Палацу культури, керівником якого є Світлана Череватенко, взяв участь у VІ Міжнародному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Global-dance». Конкурс проходив 11-12 травня 2019 року в концертному залі міському Будинку культури м. Умань.

Організатором заходу традиційно виступив уманський хореографічний колектив   «Крок вперед», керівником якого є Вікторія Глобчак.  До журі фестивалю-конкурсу «Global-Dance» увійшли заслужені артисти України, викладачі профільних вищих навчальних закладів, відомі лектори майстер-класів, а також учасники телевізійних проектів з Києва, Умані, Одеси, Черкас та Кропивницького.

Колективи представляли танцювальні композиції у номінаціях: сучасний, естрадний , народний , сюжетний , класичний , східний  та бальний танці. Вікова категорія: малюки (до 6 років), молодша (6-9 років), середня (11-13 років), старша (від14 років), категорія 25+ та змішана.

За два конкурсних дні, журі переглянуло більше 200 танцювальних номерів. Колектив «Life in dance»  виступив з двома сучасними танцями в стилі «соntemporari» під назвами: «Rule the world» і «Confusion» (в змішаній категорії) і  отримали одне із III місць.

Всі колективи нагороджувались дипломами, кубками, спеціальними призами від організаторів фестивалю. Кожен учасник отримав медаль за участь у проекті. Керівники колективів, акомпаніатори, хореографи, репетитори колективів були нагороджені подяками та сувенірами від організаторів фестивалю.

Інформація відділу культури і туризму