З метою пропаганди здорового способу життя посередництвом фізичної культури та спорту, організації активного відпочинку, розвитку популярного виду спорту кульової стрільби, підготовки молоді до служби в Збройних Силах України таз нагоди Дня пам`яті та примирення і 74-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у міському стрілецькому тирі відбулися змагання з кульової стрільби.

Змагання проходили під загальним керівництвом сектору у справах сім`ї дітей, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради та міського комітету Товариства сприяння обороні України.

У змаганнях взяли участь  учні  9-11 класів загальноосвітніх шкіл міста.

За підсумками протоколу змагань перемогу здобули:

І місце – команда загальноосвітньої школи №2;

ІІ місце – команда спеціалізованої школи №1;

ІІІ місце – команда  загальноосвітньої школи №5;

ІV місце -  команда загальноосвітньої школи №6.

За результатами найкращих показників у даному виді спорту перемогли:

І місце – Іващенко Маріана (СШ №1);

ІІ місце – Ходикін Данило (ЗОШ №2);

ІІІ місце – Яценко Євген (ЗОШ №5)

Майбутні захисники Вітчизни були нагороджені грамотами та призами від виконавчого комітету Ватутінської міської ради.

Виконавчий комітет Ватутінської міської ради вітає переможців, призерів та учасників змагань і бажає їм подальших успіхів  та перемог.

Інформація сектору у справах сім`ї, дітей, молоді та спорту