Найефективнішим захистом громадян є їхня правова обізнаність. Кожен, хто наймається на роботу, має пам’ятати, що не оформлені вчасно трудові відносини є грубим порушенням трудового законодавства.

7 травня 2019 року  у Ватутінській міській філії Черкаського обласного центру зайнятості за участю юрисконсульта був проведений семінар для безробітних «Легальна зайнятість».

Пипа Інна ознайомила присутніх із перевагами системи соціального страхування, легальної зайнятості, ризиками нелегального працевлаштування, а також акцентувала увагу на підвищенні мотивації безробітних громадян до легальної праці. Адже використання саме легальної праці - це спільний внесок у стабільне майбутнє, який - і держава, і бізнес, і громадяни роблять вже сьогодні. Це обов’язкова умова добробуту та підвищення рівня життя всієї країни та кожного українця.

Інформація Ватутінської міської філії Черкаського обласного центру зайнятості