Соснівський районний суд м. Черкаси притягнув до відповідальності батька школяра, який вчинив булінг відносно однокласників.

02 травня 2019 року Соснівський районний суд міста Черкаси визнав винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч.3 ст. 173-4 КУпАП (булінг (цькування) учасника освітнього процесу) батька учня ЗОШ № 2 м. Черкаси та застосував до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850,00 грн.

Нагадаємо, що Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» (№ 8584) Президент України Петро Порошенко підписав16 січня цього року, і ми вже маємо перші результати.

Ми закликаємо громадян не замовчувати подібні випадки і захищати права дітей. Пам’ятайте: булінг боїться розголосу!