Березень та початок квітня для вихованців та тренерів Ватутінської дитячої юнацько-спортивної школи був насичений спортивними змаганнями та поповнив скарбничку перемогами, а саме:

25-28.03.2019 року.м. Чорноморськ футбольна команда 2008р.н. (тренер Сергій Піддячий) взяла участь у фінальній частині Чемпіонату України з футзалу де посіла 5 місце серед 42 команд учасниць. Поїздка відбулася завдяки  Мацепі Петру, Кохану Віталію, Протасенку Василю,  Сімону Олегу, Мамайсурову Юрію та міській раді, яка надала автобус для перевезення дітей.

Відділення  футболу розпочало участь у другому колі Чемпіонату області з футболу трьома віковими групами.

Відділення легкої атлетики мають перемоги в відкритому командному Чемпіонаті Черкаської області серед 2002-2003, 2004-2005рр.н. (тренер Зеленюк Анатолій): Бойко Анастасія (2007 р.н.) зайняла І місце з бігу на 1500м; Білик Іван (2004р.н.) - ІІ місце з бігу на 800м; Ковальчук Іван (2004 р.н.) – ІІІ місце з бігу на 800м. Гідно виступили та покращили свої особисті результати Сподобаєв Іван, Аль-Хаджі Ламіс, Литвіцький Олександр.

В період 28-30.03.2019 відбувся Всеукраїнський турнір з боксу «Кубок Звенигора», в якому взяли участь всі вихованці відділення боксу ДЮСШ (тренер Дубовий Ілля). Юні боксери зайняли призові місця в різних  вікових та вагових категоріях.

Завдяки змаганням діти отримують величезний досвід та бачать результат своєї роботи під час тренувань.

Адміністрація дитячої юнацько-спортивної школи