05-06 квітня 2019 року в Уманському обласному музичному училищі ім.П.Д.Демуцького відбувся Обласний конкурс виконавської майстерності обдарованих учнів початкових мистецьких навчальних закладів «Uman-Art».

В конкурсі взяли участь близько 400 кращих учнів – інструменталістів та вокалістів з 26-х початкових мистецьких закладів Черкаської області та інших регіонів країни, які вже продемонстрували високі результати у загальношкільному турі. Конкурсні виступи проходили відповідно віковим категоріям та по секціях: фортепіано; оркестрові струнні інструменти; народні інструменти; духові та ударні інструменти; народний спів; академічний спів; естрадний спів.

Вихованці Ватутінської дитячої школи мистецтв були серед кращих:

І місце:  Білоус Анастасія (V кл. домри, викл. Тетяна Іванова); Молочева Даша (VІІ кл.)  та Яценко Ксенія (VІІІ кл.) в номінації естрадний спів,  викладач Матвійчук Ольга;

ІІ місце: Радіонова Анастасія (ІІІ кл. домри, Іванова Тетяна); Тищенко Радіон (ІІ кл. гітари, викладач Любашенко Наталіяа); Бугаєнко Артем (V кл. акордеона, викл. Мамайсурова Ніна); Цюренко Зінаїда (ІІ кл. бандури) та Котик Вікторія ( ІІІ кл. бандури, викладач Кінчар Людмила).

ІІІ місце: Маняченко Ксєнія (ІІ кл. фортепіано, викл. Лупашко Лариса); Коваленко Ілля (ІV кл. гітари, викладач Любашенко Наталія); Пересунько Софія (VІІІ кл. естр. вокал, викл. Матвійчук Ольга).

Диплом  учасника: Дзюба Поліна (V кл.), Люта Поліна (ІІ кл.) та Беляєва Дарина (ІІ кл.  – всі троє секція фортепіано, викладач Зубкова Людмила); Козій Ілля (ІV кл.), Деменко Денис (V кл.) та Хотенюк Руслана (V кл.  -  секція скрипки, викладач Каргалик Марина).

Велика шана та подяка викладачам, які підготували дітей до конкурсу!  А нашим юним лауреатам бажаємо нових творчих злетів та перемог!

Адміністрація Ватутінської дитячої школи мистецтв