Обласне спортивне свято «Спортивне сузір’я» традиційно у кінці лютого проводилося в обласній філармонії де були нагороджені кращі спортсмени, тренери, меценати, представники ЗМІ, а також уболівальників спорту.

За результатами роботи та спортивними заходами, організованими та проведеними у 2018 році Ватутінський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» визначено лауреатом області у номінації: «Кращий центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та нагороджено Дипломом і Кубком управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної держадміністрації, відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області та Черкаського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Переможцями або лауреатами в даній номінації місто Ватутіне є вже п’ять років поспіль.

Дякуємо спортсменам, їхнім батькам, тренерам, керівництву та підприємцям міста, без підтримки і злагодженої роботи яких неможливо б було досягти значних спортивних результатів, якими зараз Ватутіне може пишатися.

Інформація сектору у справах сім’ї, дітей, молоді та спорту