23 березня задушевним концертом відсвяткував свій ювілей Віктор Лещенко. На свято завітали численні друзі, колеги, рідні митця і просто шанувальники його творчості. Теплими словами та подарунками вітали ювіляра головний спеціаліст відділу культури і туризму Марія Пересунько, директор Ватутінського міського Палацу культури Андрій Мартиненко, директор Ватутінської дитячої школи мистецтв Наталія Любашенко, голова профспілки працівників культури Людмила Зубкова, голова ради ветеранів Наталія Котик та голова профспілки Палацу культури Юлія Красільнік.

Не забули привітати ювіляра і колеги: керівник народного аматорського хору духовної музики Галина Ткаченко та учасниця хору Ольга Осадча, а народна аматорська ретро-група «Хроноскоп» приготувала Віктору Олександровичу музичні вітання.

Свою майстерність показали глядачам народний аматорський хор ветеранів праці, який і створив  Віктор Олександрович у 1985 році в Палаці культури при клубі міської ради ветеранів війни та  праці.

У 2012 році Віктор Олександрович очолив народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Оберіг», який теж показав глядачам свої досягнення.

Від колективів ювіляра привітали учасники хору Віталій Богославський  та   Михайло Крижанівський.

Почесну грамоту відділу освіти вручив імениннику начальник відділу освіти, учасник чоловічого вокального ансамблю «Оберіг», Сергій Бурбело.

За свою творчу працю Віктор Олександрович нагороджений майже всіма відзнаками культури  та  профспілок, проте найвищою нагородою для нього є визнання та повага глядачів.  Тож побажаємо нашому ювіляру міцного здоров’я  та ще довгих-довгих років творчого життя.

Інформація відділу культури і туризму