10 грудня в ресурсному центрі Ватутінського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  відбулося засіданні круглого столу на тему «Налагодження взаємодії та напрацювання алгоритму з питань соціального спрямування, а саме в напрямку попередження ситуацій пов’язаних з торгівлею людьми та надання допомоги особам в складних життєвих обставинах» за участю представників Благодійної організації «Від серця до серця» Марини Стадник та Іллі Жакіна.

У заході взяли участь керівники структурних підрозділів Ватутінської міської ради та її виконавчого комітету, заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів з виховної роботи та соціальні педагоги.

Під час круглого столу обговорювалися питання щодо ефективної поінформованості населення про причини та наслідки торгівлі людьми, про привернення уваги громадськості до цієї проблеми, формування правосвідомості, культури суспільних відносин,  аби вчасно надати допомогу при потребі.

Інформація сектору у справах сім’ї, дітей, молоді та спорту