Шановні голови та члени постійних комісій міської ради, повідомляю Вас, про те, що всі матеріали які будуть розглядатись на черговій сесії 28.11.2018 сформовані та знаходяться в секретаря міської ради. Прошу Вас повідомити дату та час проведення засідання постійних комісій міської ради секретаря міської ради.

Особливо звертаю увагу членів постійної комісії з питань роботи підприємств промисловості, комунального господарства, будівництва, транспорту, зв'язку, екології та раціонального природокористування, а саме Лупаїна Я.А. та Нестеренка В.І., на розгляд даної комісії виносяться дуже важливі питання, а саме звернення громадян нашого міста та питання затвердження детального плану території по вул.Кривошеї лейтенанта, 121г м. Ватутіне Черкаської області, що в майбутньому дасть змогу нашому місту залучити інвестора, який створить для нашої громади нові робочі місця, яких дуже потребує наше з вами місто.

З повагою, секретар міської ради С.В. Бабюк