На виконання вимог ст. 25  Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов,  і надання їм житлових приміщень в Українській РСР до 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються облікові дані кожного громадянина, який потребує поліпшення житлових умов.

Для осіб, які стоять на квартирній черзі у виконавчому комітеті міської ради, потрібно особисто звернутись в кабінет №10 виконкому та надати довідку з місця проживання та про склад сім’ї (додаток №1), а також, в разі необхідності, ксерокопії документів для внесення змін до облікової справи (зміна місця проживання, зміни у складі родини, отримання або скасування пільг, тощо).

Детальну інформацію щодо перереєстрації можна отримати за телефонами 6-21-74