Сьогодні відбулося засідання  координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми, яке провела заступник міського голови Таїса Дудник. На засіданні проаналізували стан виконання в поточному році міської Програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року та затвердили план заходів і план роботи діючої координаційної ради на 2019 рік.

По першому питанню доповіли члени координаційної ради: завідувач сектору у справах сім'ї, дітей, молоді та спорту Валентина Дроздова, начальник відділу освіти Сергій Бурбело,  головний спеціаліст служби у справах дітей Лариса Славіна, провідний спеціаліст центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Лукашенко, начальник відділу культури і туризму Наталія Геращенко. Доповідачі детально поінформували членів ради про стан виконання міських заходів з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми за 2018 рік. Зокрема було зазначено, що значна увага приділяється питанню протидії торгівлі людьми. Так протягом звітного періоду було організовано та проведено:

- в міській бібліотеці для дорослих:

• урок милосердя «Людина починається з добра»;
  • експрес – виставки «Всі ми різні, але ми рівні», «Людина народжується для щастя і волі»;
  • пізнавальна година «Гендерна рівність – ознака правової держави»;
  • година інформації «Людина не товар»;
  • засідання за круглим столом «Трудове рабство – це реальність;
  • диспути, години спілкування, вечір запитань та відповідей і т.п.

- в загальноосвітніх навчальних закладах міста:

• книжково-ілюстративну виставку: «Торгівля людьми – це злочин»;
  • групові консультації для учнів 11 класу «Робота за кордоном»;
  • виховні години на тему «Шляхи потрапляння українських громадян до тенет торгівлі людьми», «Торгівля людьми – сучасний прояв рабства»;
  • години спілкування «»Українці в якості наркокур’єрів. Виклик сьогодення», «Профілактика торгівлі людьми»; «Робота за кордоном та запобігання торгівлі людьми», «Не дай себе заманити»;
  • урок – семінар на тему «Торгівля людьми – порушення прав людини»;
  • відеолекторій «Торгівля людьми в світі». «Світ без насильства»;
  • тематичні уроки за темою «Ціною свого життя»

Протягом звітного періоду здійснювалося розповсюдження інформаційних буклетів та листівок «Як протистояти торгівлі людьми»; «Щоб не потрапити в тенета рабства»; «Поради, які будуть корисними перед поїздкою за кордон», «Запобігання торгівлі людьми» з метою ознайомлення учнівської молоді із формами торгівлі людьми та методами запобігання цього негативного явища.

18 жовтня проведено вуличну акцію «Хода за свободу» в якій взяли участь 86 осіб.

В ході засідання члени координаційної ради схвалили план роботи координаційної ради та план міських заходів з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми на 2019 рік.

Інформація  сектору у справах сім'ї, дітей, молоді і спорту