З метою надання допомоги сім’ям з дітьми різних категорій: багатодітним, малозабезпеченим, тим що опинились в складних життєвих обставинах, щороку в кінці серпня Ватутінський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить благодійну акцію «В школу з радістю» залучаючи до її проведення спонсорів.

Так цього року 30 серпня в приміщенні центру соціальних служб було 10 діткам вручено набори канцелярського приладдя та одяг, а одній дитині ще й шкільний рюкзак.

Висловлюємо щиру подяку за надану допомогу нашим спонсорам БО «Дім милосердя», підприємцям та небайдужим громадянам нашого міста. Ваші добрі справи обов’язково повернуться сторицею.

Інформація Ватутінського міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді