Вже довгих чотири роки іде війна на сході нашої країни, яка принесла багато горя і страждань, сліз і смертей. Не оминула біда і наше місто, коли у 2015 році громаду сколихнула страшна новина про смерть в зоні проведення антитерористичної операції нашого земляка Євгена Іванченка.

Сьогодні минає три роки з дня його загибелі. Відвідати його могилу та віддати данину пам’яті на міське кладовище прийшли міський голова Олександр Лисюк, секретар міської ради Сергій Бабюк та керуючий справами виконавчого комітету Таїсія Стеценко. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Євгена Миколайовича та поклали квіти.

«Скільки б не минуло років, біль втрати не вщухне, не перестане боліти серце матері та батька, які виховали великого патріота, справжнього українця, не зітреться пам'ять про Героя-земляка Євгена Іванченка в літописі історії нашого міста. Вічний йому спочинок. А всій Україні миру і добра» - зазначив міський голова.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики