«Всеукраїнський громадський рух «Сила права» – єдина правозахисна організація, яка допомагає громадянам отримати компенсацію матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Кожен громадянин, який постраждав від злочинних дій Російської Федерації в Україні, може отримати безкоштовну консультацію та ефективну правову допомогу у підготовці та супроводі позовної заяви з моменту її подання до суду до фактичного отримання компенсації завданої шкоди.

Безкоштовна правова допомога надається:

• Родинам загиблих військовослужбовців – очікуваний розмір компенсації від 60000 євро для кожного члена родини;
  • Військовослужбовцям, які отримали поранення, каліцтва та психологічні травми, – очікуваний розмір компенсації від 20000 євро (для легкопоранених) + компенсація за втрату працездатності + компенсація витрат на лікування та протезування;
  • Колишнім військовополоненим та цивільним особам, що перебували в незаконному утриманні, – очікуваний розмір компенсації від 20000 євро;
  • Вимушеним переселенцям з окупованих територій АР Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей – очікуваний розмір компенсації від 35000 євро + компенсація матеріальної шкоди;
  • Громадянам, які втратили особисте майно, – розмір компенсації залежить від вартості втраченого майна.

Завдяки професіональним зусиллям команди «Сила права», накладено арешт на виплату кредиту в розмірі 3 мільярдів доларів США, отриманого Україною від РФ за часів режиму Януковича у 2013 році, та відсотків по ньому. Ці кошти будуть використані для виплати компенсацій постраждалим. Тож, не зволікайте та звертайтесь до найближчої приймальні руху «Сила права». Мережа руху налічує 18 міст у 15 регіонах України.

Всю детальну інформацію ви можете отримати за адресою:

м. Черкаси, вул. Смілянська, 44, оф. 325

Контактні телефони: 068-503-71-29; 050-421-00-36.

email: cherkasy@sila-prava.org

Сайт: http://sila-prava.org

Приблизний перелік документів, що потрібні для доказування по справі поранених військовослужбовців

Приблизний перелік документів, які потрібні для доказування по справі для родичів загиблих військовослужбовців