На координаційній нараді в ОДА обласний військовий комісар Євген Курбет поінформував присутніх про відбір на військову службу за контрактом. За його словами, планове завдання в третьому кварталі сягає близько 300 осіб. У I кварталі цього року відпрацювали на 90 %, у II – на понад 60%.

– В умовах особливого періоду головною гарантією нацбезпеки й оборони країни, стримування агресії Російської Федерації є підготовлений до збройного захисту Батьківщини, досвідчений та вмотивований особовий склад, – зауважив Євген Олександрович. – Залучення до військової служби за контрактом кращих військовослужбовців-професіоналів, які мають бойовий досвід, суттєво впливає на кількісно-якісний показник ЗСУ, дозволяє підвищити рівень укомплектованості Збройних Сил. Тож, закликаю керівників районів до активнішої роботи. Адже натепер в області для подальшого направлення до військових частин відібрано більш ніж півсотні кандидати, хоч має бути вже більше сотні. Поміж гірших – Чорнобаївський та Канівський райони, де відібрано по одному кандидату. Водночас стовідсотково виконали завдання Смілянщина та Кам’янщина. Решті необхідно пришвидшити темпи.

Прес-служба Черкаської ОДА