20 липня 2018 року, в рамках реалізації право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», в приміщенні Ватутінської міської ради працював мобільний пункт доступу до безоплатної правової допомоги, де місцеві жителі отримали юридичні консультації, які надавала головний спеціаліст відділу «Звенигородське бюро правової допомоги» Смілянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольга Винарська.

Серед актуальних питань з якими зверталися громадяни: житлові питання, виплата доплати до пенсії за рішеннями суду дітям війни та особам постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, встановлення опіки та піклування, а також питання пенсійного забезпечення.

Всім були надані вичерпні консультації згідно чинного законодавства та проінформовано про проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Інформація відділу «Звенигородське бюро правової допомоги»