Роботи по його утепленню виконує бригада найманих працівників ПП Савранського. Технагляд за проведенням робіт здійснюють представники Ватутінського виробничого управління житлово-комунального господарства.

18 липня у дворі цього будинку відбулася зустріч мешканців з представниками влади, на яку прибув міський голова Олександр Лисюк, перший заступник міського голови Юрій Кубявка, депутат Ватутінського міської ради Ганна Тростянська, представники ВУЖКГ.  Кошти на ремонт цього будинку були виділені  відповідно до депутатського запиту депутата Ганни Тростянської, який був підтриманий депутатами, присутніми на сесії, та владою міста.

Обговорили зауваження щодо робіт, які ведуться та вислухали пропозиції мешканців будинку. "Відповідно до розробленого проекту, до вересня роботи мають бути завершені", - зазначив начальник ВУЖКГ Олександр Костіков. Мешканці будинку висловили вдячність ініціаторам проведення ремонту будинку, міській владі та бригаді, яка проводить роботу.

Матеріал міської громадсько-політичної газети «Місто робітниче»