«Звісно, ситуація з відключенням через борги телеканалу UA: ПЕРШИЙ є неприпустимою. Тому Кабінет Міністрів України разом з Верховною Радою України  мають вирішити питання про фінансування Національного суспільного телебачення України негайно. Свої пропозиції щодо погашення боргу НСТУ перед концерном РРТ Міністерство інформаційної політики України надасть на розгляд уряду у найближчі дні», - заявив Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

Нагадаємо, 18 червня було призупинено аналогову трансляцію телеканалу UA: ПЕРШИЙ через передавачі у містах Білопілля, Вінниця, Дніпро, Ізюм, Київ, Ковель, Одеса, Тернопіль та Чернігів.

Сигнал аналогового мовлення припинив постачальник послуг – Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (РРТ) – через несплату за трансляції з боку НСТУ.