Ось і настало довгоочікуване літо, але учням   не  хочеться покидати  стіни  рідної  школи. Тому вони з радістю щодня приходять в літні табори відпочинку «Веселка» та «Імені  Семена Гризла», які діють  на  базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5.

6 червня відбулося урочисте відкриття табірної зміни 2018,  на  якому  були присутні почесні гості: заступник міського голови Таїсія Дудник, завідувач сектором у справах сім’ї, дітей, молоді та спорту Валентина Дроздова та представники відділу освіти.

Святкова  лінійка  розпочалася з підняття  Державного Прапора та виконання  Державного  Гімну  України. Загони таборів презентували  свої  назви, гасла  та  речівки. Після здачі рапортів командирами  загонів  директор  школи  Василь Круть  оголосив  табірну  зміну  відкритою.

Також на всіх присутніх чекав сюрприз: посилка  зі Львова з  Дипломами  та  подарунками  для  учнів-переможців  Міжнародного  математичного  конкурсу «Кенгуру».

Святкове дійство продовжили  своїм  показовим  виступом  вихованці  Черкаської обласної федерації  кіокусін  карате під керівництвом Віце-президента Всеукраїнської  федерації  кіокусін  карате  в  Черкаській  області Сергія Бабюка. А потім в актовій залі відбувся  концерт  за  участю представників  усіх  загонів.  Присутні  з великим задоволенням  слухали веселі  пісні  про  літо, дивилися  запальні народні  та сучасні  танці, а також  переглянули  жартівливу  сценку  зі  шкільного  життя, представлену  учнями  англомовного  загону.

Відкриття  табірної  зміни  відбулося  цікаво  та  яскраво. Тож  сподіваємося, що  кожен  день, поведений  у  таборі, буде  пізнавальним, корисним, вражаючим  та  емоційно  позитивним.

Інформація загальноосвітньої школи №5