Щорічно у перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

З нагоди свята для дітей міста було підготовлено змістовну програму, ігри, конкурси, подарунки.

На урочистому відкритті свята діток привітав міський голова Олександр Лисюк, який побажав їм бути здоровими, успішними, наполегливими у здійсненні мрій та веселого і радісного святкування.

45 дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають  у складних життєвих обставинах отримали солодкі подарунки від виконкому міської ради.

Приємним сюрпризом для категорійних дітей стали подарункові набори дитячого посуду від благодійного Фонду «Діти – квіти планети», який очолює наш земляк Нечитайло Валерій.  Валерій Миколайович разом із співробітником Фонду Кудрій Сергієм  привітав дітей  зі святом та побажав їм радісного дитинства.

Свято пройшло весело і цікаво.

Інформація служби у справах дітей

Фото редактора міської газети "Місто робітниче" О.Дзюби