19 травня в м.Городище відбувся ювілейний обласний мистецький фестиваль «Садок вишневий коло хати». Захід розпочався біля пам`ятника С.С.Гулаку-Артемовському, до якого було покладено квіти гостей та учасників фестивалю.

Після цього всі учасники святковою ходою пройшли від площі С.С.Гулака-Артемовського  до міського скверу. Там під чарівні мелодії народного аматорського духового оркестру Канівського коледжу культури і мистецтв всі присутні оглянули виставку творів образотворчого та декоративно-вжиткового мистецтва, а також столів достатку територіальних громад Городищини. А далі на сцені міського скверу відбулася велика концертна програма на яку з`їхалося 45 аматорських колективів із Ватутіного, Канева, Золотоніського, Катеринопільського, Корсунь-Шевченківського, Монастирищенського, Черкаського, Шполянського та Городищенського районів .

Надзвичайно тепло зустрічали вдячні городищани виступ  народної  аматорської ретро-групи «Хроноскоп» Ватутінського міського Палацу культури  (художній керівник Костянтин Орінічев).

Всім колективам-учасникам та окремим виконавцям були вручені дипломи від Городищенської районного державної адміністрації та районної ради.

Після завершення мистецької програми привітні господарі пригощали учасників святкового дійства смачною травневою кашею.

Інформація адміністрації Ватутінського міського  Палацу культури