25 квітня концертний зал Ватутінської дитячої школи мистецтв гостинно зустрічав учнів та викладачів оркестрового відділу Звенигородської дитячої школи мистецтв.

Цікавим та колоритним став виступ ансамблю скрипалів /керівник Надія Голікова/. Колектив неодноразовий переможець Всеукраїнських та обласних конкурсів. В  їх  виконанні прозвучали класичні та сучасні твори.

Високій рівень підготовки у своїх виступах продемонстрували солісти – скрипалі, які є переможцями багатьох Всеукраїнських, Міжнародних та обласних конкурсів.

Увазі слухачів були представлені твори українських та зарубіжних композиторів.

Дивовижно зворушлива, доброзичлива, святкова атмосфера панувала на концерті. Виступи юних обдарувань зал зустрічав шквалом овацій. Проведення таких концертів стає доброю традицією в школі та є стимулом для професійного зростання наших учнів.

Інформація  дитячої школи мистецтв