В здобутках і досягненнях стрімко почалася весна для учнів образотворчого відділу Ватутінської дитячої школи мистецтв. Головною подією весни стала участь юних художників у ХХVІ обласній виставці дитячої творчості, присвяченій  204- й річниці з Дня народження Тараса Шевченка в художньому музеї м. Черкаси.

Серед 600 робіт вихованців художніх шкіл Черкаського краю були і роботи наших учнів. Основні теми робіт представлених на виставці – поетичні образи Великого Кобзаря, історія рідного краю, народні звичаї та свята, живописні пейзажі, портрети, ілюстрації до казок.

Професійне журі складали заслужені працівники культури України, члени Національної спілки художників України. Вони відзначили високий рівень майстерності учнів і художню цінність їх творів. Дипломи отримали наші вихованці: Козій Анна («Думи письменника» - техніка графіка), Мудрагель  Дарія  («Сичі на березах» - техніка живопис), Січкар Луїза  («Мамині поради» - техніка графіка), Попович Анастасія («Романтичне побачення» - техніка живопис), Кустова Анна («Рік четвероного друга» - скульптура),  Кутова Євгенія («Пісні Кобзаря» - скульптура), Зіменко Ірина («Мелодія весни» - скульптура).

Відмічені роботи наших учнів і у  щорічному Всеукраїнському конкурсі «Об'єднаймося ж, брати мої». Дипломом переможця ІІІ туру нагороджена Козій Анна в номінації «образотворче мистецтво» за роботу «Бабуся і онук» (техніка живопис). Дипломами переможця ІІІ та ІV туру в номінації «декоративно-прикладне мистецтво» нагороджена Скакун Марія за роботу «Стрітення»  (техніка виконання   - витинанка).

Порадували своїми досягненнями і наймолодші учні образотворчого відділу ДШМ. В обласному конкурсі – виставці «Писанка – символ нації», що відбувалася з 02 по 09 квітня 2018 в м. Черкаси  Диплом І ступеня отримала Стаднійчук Вікторія («Свято весни» - техніка живопис), Диплом ІІІ ступеня  -  Кожевніков Богдан («Пташка весни» -  техніка живопис).

Бажаємо подальшого творчого натхнення і зростання майстерності всім учням образотворчого відділу школи мистецтв.

Інформація завідувача  відділенням образотворчого мистецтва Ватутінської ДШМ  Ольги Шинкєєвої